Kategorie
Logowanie

Nie pamiętasz hasła? Kliknij tutaj
Promocje
Wysyłki

  
   List polecony ekonomiczny: 0,00zł
   List polecony priorytetowy: 9,50zł
   Przesyłka pobraniowa: 16,90zł
   Kurier przesyłka do 5kg: 17,90zł 
 
   Zamówienia realizowane są do 24
   godz. od zaksięgowania płatności
Płatności
Znajdziecie Nas Na
         Jesteśmy już na:
     
   
Darmowy Biuletyn Rejestracja

 
Strona Główna > Nowości
'Yoga & Ayurveda' czyli jak Żyć Zdrowo i w Zgodzie z Naturą. Kwartalnik poświęcony Jodze i Ajurwedzie
Aż 100 stron, pierwszy w Polsce magazyn poświęcony jodze i ajurwedzie, zatytułowany Yoga & Ayurveda. Wydawany jest w oparciu o brytyjską licencję Yoga Magazine, pisma, które od 10 lat jest znane czytelnikom z Wielkiej Brytanii, Portugalii, Japonii, Hiszpanii i USA. Wydanie polskie zawiera artykuły autorstwa rodzimych ekspertów, nauczycieli i entuzjastów jogi i ajurwedy, a także wartościowe materiały zaczerpnięte z brytyjskiego wydania.
Product Options
Nasza Cena: 18.50
Napisz o produkcie przyjaciółom i rodzinie
  • Opis Produktu
  • Stosowanie
  • Składniki
  • Opinie Klientów
Magazyn Yoga & Ayurveda (100 stron) to czasopismo kierowane zarówno do pasjonatów jogi, jak i wszystkich zainteresowanych zdrowym, aktywnym i ekologicznym trybem życia. Zawiera artykuły poświęcone praktyce jogi, diecie, naturalnym kosmetykom i związanym z jogą i ajurwedą ludziom i miejscom.

Wydawca działa w oparciu o brytyjską licencję Yoga Magazine, pisma, które od 10 lat jest znane czytelnikom z Wielkiej Brytanii, Portugalii, Japonii, Hiszpanii i USA, dążąc do tego, aby polskie wydanie zachowało najwyższą jakość brytyjskiego pierwowzoru, a także było opiniotwórcze i inspirujące dla swoich odbiorów.

Wiodąca tematyka magazynu to zagadnienia dotyczące upowszechniania wiedzy na temat zdrowego stylu życia. Joga jako praktyka usprawniająca ciało, umysł i świadomość, ajurweda jako najstarsza na świecie i praktykowana do dziś gałąź medycyny holistycznej. Ponadto kosmetyki, dieta, porady i wiadomości ze świata.

Wraz z pierwszymi dniami jesieni do sprzedaży trafia najnowszy numer naszego magazynu, w którym znajdziecie mnóstwo ciekawych artykułów, wywiadów,  inspirujących przepisów, porad i najnowszych wiadomości ze świata jogi i ajurwedy.

Większości z nas jesień kojarzy się z powrotem do szkoły i na uczelnie, dlatego też na łamach najnowszego numeru pojawia się cała plejada polskich i zagranicznych naukowców. Szczególnie polecamy wywiad z prof. Markiem Tukiendorfem rektorem Politechniki Opolskiej, o otwarciu pierwszego w Polsce instytutu Jogi i Ajurwedy oraz z prof. Andrzejem Kokoszką, jednym z założycieli Polskiego Towarzystwa Mindfulness. Temat Mindfulness dodatkowo rozwinięty został w materiale Joanny Nogaj.

Wychodząc naprzeciw przekonaniu, że joga dedykowana jest głównie kobietom, w najnowszym numerze pierwiastek męski jest wszechobecny. Poza artykułem Pana Marka Bednarskiego poświęconego męskiej jodze właśnie, nasz nauczyciel numeru to również mężczyzna z krwi i kości, dlatego wszystkim polecamy lekcję jogi z Adamem Bielewiczem.

Nie zaniedbujemy jednak potrzeb płci pięknej, dlatego wszystkim paniom polecamy artykuł o 7 sekretach ajurwedy i prezentacje nowości na rynku kosmetycznym oraz inspirujący wywiad  z joginką i wokalistką Natalią Przybysz.

ZAMÓW JUŻ DZIŚ SWÓJ EGZEMPLARZ !!!

Opinie Klientów
Podziel się Podziel się swoją opinią z innymi kupującymi!