What are you looking for?

Menu icon A hamburger menu icon Search icon A search icon Login icon A login icon Cart icon A cart icon Close icon A close icon Filter icon A filter icon Sort icon A sort icon Star icon A review star icon Arrow icon An arrow icon

Srebro w Kropelkach, Stany Zapalne, Ból Oczu, Zdrowsze Ukrwienie i Ciśnienie

5 (2 reviews)

Silver™ Eye Drops, Srebro Kropelki mogą pomóc:
 • Zmiękczyć twardą, skórkowatą tkankę
 • Wyrównać ciśnienie
 • Naprawić zniszczone membrany
 • Pomóc zlikwidować plamki
 • Ochronić białka struktur soczewki od wolnych rodników
 • Zawierają Srebro Hydrosol 10ppm
 • Każda buteleczka zawiera około 300 kropli; stosowanie po 2 krople
Nasze oko jest jak balon wypełniony wodą. Prawidłowa tkanka optyczna pozwala płynom przepływać swobodnie przez ścianki membrany, która odgrywa rolę filtra: dostarcza składniki odżywcze i usuwa drobinki, utrzymując oko czyste i pozwalając mu dobrze widzieć.   
 
Gdy membrany stają się twarde jak skóra, płyn zostaje uwięziony, a drobinki zaczynają się odkładać. W miarę upływu czasu kiedy zmiany postępują pogarsza się wzrok, a obrazy stają się rozmazane. Poza tym nasze oczy muszą pozostać elastyczne, tak aby mięśnie mogły zmieniać kontur oka i ognisko skupienia. W momencie gdy membrany oka i mięśnie stają sie twarde, oko, nie może skupić się na widzianym obrazie, co powoduje, że staje się on rozmazany.   

Większość kropel do oczu, których zadaniem jest pomóc podrażnionym oczom, jedynie 'zakrywa' ból i niszczy nerwy, nie rozwiązując problemu, dlatego po jakiś czasie sytuacja powtarza się. Błędne koło zatem się zamyka, bo my znowu kupujemy te same krople, które jedynie maskują problem. 
 
Odpowiedzią na podrażnione i bolące oczu może zatem być: Srebro Krople

Hydrosol Silver jest suplementem produkowanym najnowszą, opatentowaną metodą, która wykorzystuje technologię SilverSol (patenty numer: 6,214,299; 6,743,348; 7,135,195). Badania wskazują, że srebro w postaci Sol, jest o wiele skuteczniejszą formą srebra, niż srebro w postaci jonów. Silver Hydrosol w swojej innowacyjności wykorzystuje jako przewodnik niezwykle czystą wodę – co stanowi podstawę jakości i bezpieczeństwa produktu. Suplement dostarcza ultra czyste i ultra małe cząsteczki srebra, które dostarczają precyzyjne ilości aktywnego srebra na bezpiecznym i nie-toksycznym poziomie. W przeciwieństwie do standardowego, koloidalnego srebra, Silver Hydrosol nie zawiera soli srebra czy azotanów, a jego data przydatności do użytku jest o wiele dłuższa. Badania wykazały, że srebra Hydrosol jest 10,000 razy skuteczniejsze od standardowego koloidalnego bądź jonowego srebra. Nie zaobserwowano także żadnych efektów ubocznych stosowania srebra Hydrosol.

Srebro Krople mogą pomóc zmiękczyć twardą, skórkowata tkankę, wyrównać ciśnienie, naprawić zniszczone membrany, zlikwidować czerwone plamki czy popękane naczynka krwionośne, jak i pomóc usunąć pływające w oku drobinki.

Silver Eye Drops mogą pomóc:
 • Zmiękczyć tkankę
 • Usunąć czerwone plamki
 • Zlikwidować popękane naczynka krwionośne
 • Zmniejszyć infekcje
 • Pomóc w rozkładzie wosku
ConditionNowy
product review overlay image

Customer reviews

(2 Customer reviews)
Podziel się Opinią
5 Stars
100%
4 Stars
0%
3 Stars
0%
2 Stars
0%
1 Stars
0%

Miałam odwieczny problem z łzawiącymi oczami i związane z tym, ciągle poduszeczki pod i nad oczami. Myślę, że krople bardzo mi pomogły i ten uciążliwy problem odszedł w zapomnienie. Nawet moi bliscy zauważyli poprawę.

W momencie wkroplenia odczuwa się niewielki dyskomfort, czyli krótkotrwałe pieczenie, które po chwili mija.

Jestem wdzięczna za okazaną pomoc i doradztwo przy podjęciu decyzji w zakupie kropli. Mam tylko nadzieję, że kiedy przyjdą chłodne jesienno-zimowe dni, problem nie powróci. Jak na ten moment jestem bardzo,bardzo zadowolona. Dziękuję.

Jola | Lębork | May 2014

Krople ze srebrem...... no cóż brzmi zagadkowo, ale poszperałam w internecie i postanowiłam zakupić. Należy w tym miejscu dodać, że mam skłonności do częstych infekcji spojówek, szczególnie zimą. I tak było w tym roku, oczy ropiały, były zaczerwienione, użyłam kropli, piecze, piecze.... jednak pieczenie po woli ustępowało. Na drugi dzień powtórzyłam kurację, znowu pieczenie. Proszę sobie wyobrazić, żadne ale to żadne infekcje po tym dwukrotnym użyciu nie powróciły do dzisiaj. Szczerze polecam osobom zmagającym się ze stanami zapalnymi oczu!!!!! Nie bójcie się, pieczenie można wytrzymać!!!

Ewa | Toruń | May 2015