Menu icon A hamburger menu icon Search icon A search icon Login icon A login icon Cart icon A cart icon Close icon A close icon Filter icon A filter icon Sort icon A sort icon Star icon A review star icon Arrow icon An arrow icon

Serranol™ Jedno z Ostatnich Przełomowych Odkryć w Dietetyce, Odporność, Krażenie, Stawy

189.70

Serranol to połącznie 4 bardzo ważnych składników odżywczych:
serapeptazy, kurkumy, Eclonia Cava, czyli jadalne Morskie Algii i Witamina D3

Wyżej wymienione składniki odżywcze mogą okazać się wsparciem dla: - układu krążenia, - serca, - lepszego przepływu krwi, - obniżenia poziomu cholesterolu, - płuc, - komórek, - jak i stawów

Wszystkie 4 składniki mają jedną z najwyższych zdolności wyłapywania wolnych rodników (z angielskiego ORAC, oxygen radical absorbence capacity), jak i jedne z najwyższych poziomów zawartości polifenoli w porównaniu z wieloma innymi produktami. Dla tych, którzy mogą nie wiedzieć, badania ORAC polegają na sprawdzaniu zawartości ochronnych antyoksydantów w produktach lub jedzeniu.

Serranol główne cechy charakterystyczne:

- 160,000iu serapeptazy w 1 x kapsułce

- zawiera 4 bardzo aktywne i wzajemnie dopełniające się składniki

- 250mg ekstarktu Kurkuminy X4000 od Merivy, o 23 razy lepiej wchłanialnej niż zwykła kurkuma (dostępna w kuchni, wykorzystywana do przygotowywana potraw).

- ponad 1800 różnych badań przeprowadzonych na samej tylko Kurkumie (PubMed)

- 50mg ekstrakt z Eclonia Cava (rodzaj jadalnej morskiej algii), bardzo silny antyoksydant

- zawiera 1000iu Witaminy D3


Z czego zatem składa się Serranol? Przedstawiamy poniżej:
 
Kurkumina (ekstrakt z Kurkumy)
Kurkuma jest pozyskiwana z szafranu indyjskiego, który jest powszechnie stosowany w kuchnii indyjskiej, by nadać jedzeniu wyjątkowego smaku i żółtego koloru, tak charakterystecznego dla wielku potraw curry. W badaniach na kurkumie odkryto, że spowalnia lub chamuje działanie enzymów przyczyniających się do powstawania stanów zapalnych (Chainani-Wu, The Journal of Alternative and Complementary Medicine. Luty 2003, 9 (1): 161-168), a zmniejszanie stanów zapalnych w organiźmie jest niezbędne do utrzymania dobrego zdrowia. Kurkuma na również silne właściwości antyoksydacyjne (zwalczające wolne rodniki), co może chronić komórki przed uszkodzeniem właśnie przez wolne rodniki (Kunchandy, E. Oxygen radical scavenging activity of curcumin. International Journal of Pharmaceutics (1990) 58 (3): 237-240.
Główny problem z kurkumą polegał na tym, że nie wchłaniała się zbyt dobrze w przewodzie pokarmowym. Nowa metoda łączenia molekuł kurkumy (Meriva®curcuma) z fitosomami pozwala na przynajmniej 23-krotnie lepszą jej wchłanialność, dzięki czemu wyniki jej stosowania są wyraźnie i znacząco lepsze od zwykłej kurkumy.
Właściwości antyoksydacyjne, którymi wykazuje się kurkumą mogą być silniejsze niż Witaminy C, do ośmiu razy większe niż Witaminy E i trzy raz tak silne jak nasion z winogron.
Poniżej podajemy kilka przykładów schorzeń i problemów przy których stosowanie ekstraktu z Kurkuminy może okazać się pomocne, oczywiście przy zastosowaniu zbilansowanej, zdrowej diety: - Rak (nadmierny rozrost komórek), - Rak skóry /różne zmiany skórne, - Reumatyzm, - Choroba Alzheimera, - Zaburzenia układu pokarmowego, - Choroby płuc, - Bakterie, wirusy, grzyby i/lub pasożyty, - Choroby serca, - Problemy z wątrobą.

Serapeptaza
Prowadzonych jest wiele badań na efektywność serapeptazy i jej właściwości zdrowotnych jako enzymu. Powszechnie wiadomo, że enzymy stanowią siłę napędową wielu reakcji chemicznych zachodzących w organiźmie, które są niezbędne do naszego przetrwania. Enzymy można porównać do małych komórkowych 'pracowników', którzy ‘za kulisami’, pomagają podczas wielku procesów zachodzących w naszym ciele. Dlatego też gdy któregoś z nich w organiźmie brakuje wówczas pojawiają się problemy.
Jedną z głównych przyczyn wielu współczesnych schorzeń są stany zapalne. Wiele problemów ze stawami, utratą pamięci, czy chorób serca jest powiązanych z nadmiernymi stanami zapalnymi wewnątrz organizmu. Kontrolowanie i obniżanie stanów zapalnych jest jednym z sekretów zdrowszego i dłuższego życia. Serapeptaza wykazuje obiecujące naturalne właścisośći  przeciwzapalne (Anti-Inflammatory Activity of Serrapeptase. Japasense pharmacology & Therapeutics. (2005) 33 (9): 953-562), dlatego 
może okazać się pomocna przy takich schorzeniach jak: reumatyzm, miżdżyca, torbiele piersi czy też zespół cieśni nadgarstka. Inne badania wykazały, że serapeptaza może stanowić wsparcie w procesie usuwania płytki miażdżycowe bez uszkadzania przy tym zdrowych komórek wzdłóż ścianek tętnic.

Ecklonia Cava Ekstrakt
Przez wielki była i jest podstawą zdrowej diety w wielu krajach Azji, ale w większości niezbyt dobrze znana w Europie, Ecklonia Cava, pozyskiwana jest z gatunku jadalnych brązowych alg i jest silniejsza niż wszsytkie znane nam antyoksydanty czyli przeciwutleniacze.
Badania wykazują, że wyróżnia się niezwykłymi korzyściami zdrowotnymi i może wspomagać organizm w walce z alergiami (Inhibitory Effects of polyphenols isolated from marinealga Eckloniam Cava on histamine release. Process Biochemistry. (2009) 44 (2): 168-176), miażdżycą, LDL cholesterolem, triglicerydami, słabym krążeniem, zanikającą pamięcią i wieloma innymi.
Produktem ubocznym pracy żywych komórek naszego ciała jest wytwarzanie szkodliwych dla zdrowia substancji, zwanymi wolnymi rodnikami. Przeciwutleniacze neutralizaują szkodliwe działanie wolnych rodników, a ekstrat z Ecklonia Cava wiele swoich cech zawdzięcza właśnie silnym właściwościom antyoksydacyjnym.

Witamina D3
To jedna z witamina, z którą z pewnością powinniśmy zapoznać sie bliżej, bo jest ona jednym z najużyteczniejszych narzędzi odżywczych, jakie mamy do dyspozycji, w celu poprawy ogółnego stanu naszego zdrowia. Witamina D3 to jedyna witamina, którą nasze ciało potrafi wytworzyć pod wpływem działania promieni słonecznych, ale z powodu coraz częstszego w naszych czasach przebywania w pomieszczeniach zamkniętych i używania kremów zawierająych filtry, wiele osób nie ma szansy korzystać z naturalnych dobrodziejstw tej witaminy.
Jedną z najważniejszych ról jakie witamina D3 odgrywa w organiźmie związana jest ze zdrowiem kości (Vitamina D3 and Calcium to Prevent Hip Fractures in Elderly Women. N Engl J Med (1992) 327: 1637-1642). Coraz częściej słyszy się o takich chorobach kości jak: osteoporoza, gęstość kości, czy też występowanie częstszych niż to było kiedyś złamań, które towarzyszą nam w wieku podeszłym. Odpowiednia ilość Witminy D3 to jeden ze sposobów na zdrowsze i silniejsze kości.

Składniki SERRANOLU:
Czysta, oryginalna Serapeptaza 80,000IU, 250mg Curcumin X4000, 50mg minerłay zawarte w Eclonia Cava (jadalna alga morska 25:1), 1000ui Witamina D3.

Stosowanie: 1 kapsułka do trzy razy dziennie, 30 minut przed jedzeniem lub 2 godziny pd jedzeniu, albo przyjmowane w zależności od potrzeb organizmu. Nie ustalono dziennego zapotrzebowania ilościowego na składniki suplementu.

Przechowywanie: Preparat należy przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej (15 – 25°C), chronić przed światłem. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Numer partii, najlepiej spożyć przed końcem: na spodzie opakowania.

Ostrzeżenie: Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia! Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu.

Duże znaczenie dla stanu zdrowia ma zbilansowana dieta oraz zdrowy tryb życia. Suplementy nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Nie stosować w przypadku uszkodzonej butelki lub braku zabezpieczenia.

Produkt odpowiedni dla wegetarian i wegan.

ConditionNowy
product review overlay image

Customer reviews

No reviews left yet
Write a review

No reviews have been left for this product, be the first to leave a review