What are you looking for?

Menu icon A hamburger menu icon Search icon A search icon Login icon A login icon Cart icon A cart icon Close icon A close icon Filter icon A filter icon Sort icon A sort icon Star icon A review star icon Arrow icon An arrow icon

Pure Organic Minerals: 18 Aminokwasów, 77 Minerałów

Pure Concentrated Organic Minerals™ to 77 Minerałów i 18 Aminokwasów w płynie pochodzenia naturalnego roślinnego, o niezwykłych właściwościach wspomagających prawidłowe funkcjonowanie organizmu, dla lepszego zdrowia i energii. Prawie 900 kropli w 60ml. Super wydajne. 

Pure Concentrated Organic Minerals™ mogą przyczynić się do:
- Lepszej wchłanialności substancji odżywczych z pokarmów i suplementów
- Poprawienia ogólnego samopoczucia w tym także poziomu energii na codzień 
- Zdrowszego i spokojniejszego snu 
- Ogólnej poprawy zdrowia i witalności
- Zmniejszego stanów bólowych i dolegliwości 


Czym są zatem minerały zawarte w Organic Minerals™? 

Wobraźmy sobie ziemie przed około 38 milionami lat, gdy lasy deszczowe pokrywały większą część naszej planety. Podobnie jak zwięrzeta z tego kremu rośliny rozwijały się do niezwykłych rozmiarów. W porównami z roślinami dzisiejszymi były ogromne, a system korzeni, które zapuszczły wnikał w ziemię niezwyklę głęboko. Tak potężne korzenie tych prehistorycznych roślin umożliwiały im 'podłączyć się' do cennych i bogatych źródeł nieorganicznych minerałów, które w procesie fotosyntezy rośliny te zamieniały na organiczne, czyli przyjazne bilogicznie minerały. Po wymarciu roślin-gigantów, organiczne minerały, które się w nich znajdowały, były gromadzone na powierzchni ziemi, gdzie łączyły się z kwasem fulwowym, wytwarzanym przez mikroby zgromadzone w glebie. 

Ten botaniczny cykl życia i śmierci powtarzał się przez miliony lat, stoponiowo tworząc rzadkie złoża kwasu fulwowego. Takie oto złoże jest źródłem minerałów fulwowych i organicznych kwasów zawartych w Good Health Naturally Pure Concentrated Organic Minerals™. Produkty zawirające minerały, które nie mają w swoim składzie aminokwasów to minerały w postaci metalicznej, a NIE roślinnej, czy też pochodzenia roślinnego. Złoża, z których minerałów nie można pozyskać wykorzystując do tego tylko wodę, NIE są źródłem organicznych (biologicznie przyjaznych) minerałów. Tylko złoża powstałe z prehistorycznych roślin zawierają kompleksową mieszanke poli-koloidalnych minerałów fulwowych.   

 
Odpowiedzią zatem na wyżej opisane problemy może być: 
Pure Concentrated Organic Minerals™ z kwasem fulwowym. 

Natura jest specjalistą w łączeniu kwasu fulwowego i minerałów, dzięki czemu powstają fulwowo-mineralne mieszanki, które przez wielu dietetyków i ekspertów zdrowotnych określane są jako 'Brakujący Link Odżywiania.' Pure Concentrated Organic Minerals™ od Good Health Naturally zawiera wysoce bioaktywne substancje bogate w związki fulwowe o niskiej masie cząsteczkowej (Minerały Fulwowe i Kwasy Fulwowe), które są produktem końcowym rozpadu biologicznie (dawniej) żywego prehistorycznego materiału roslinnego. Te substancje zawierają niezwykle złożone molekuły (związki fulwowe), powstałe przede wszystkim z wysoce ochronnych i wydawałoby się, że nieśmiertelnych roślynnych związków fitochemicznych, które przechodzą procesy łączenia i przekształcania w procesie rozkładu, będąc trawione przez wiele gatunków wszelakich organizmów i miliony pokoleń mikrobów, stając się w końcowych efekcie jedną z najbardziej złożonych substancji na świecie. 

Minerały fulwowe zawierają pierwotną energię słoneczną ukrytą głęboko w kompleksowych strukturach ich molekuł, energię, pochodzącą z procesu fotosyntezy, która zachodziła we wnętrzu prehistorycznych roślin gigantów (przed milionami lat). To one są zatem częściowo odpowiedzialne za niezwykłe właściwości i bioaktywny charaket Pure Concentrated Organic Minerals™ z kwasem fulwowym. 

 
Organic Minerals™ zawierają: 
- Wszystkie antyoksydacyjne (przeciwutleniające) minerały, takie jak: selen, cynk, magnez, miedź i wiele innych.
- 18 aminokwasów - powstałych na przestrzeni 38 milionów lat - dowód na ich roślinne i organiczne pochodzenie (zwykłe metaliczne minerały nie mogą zawierać aminokwasów, bo są pochodzenia metalicznego, a nie roślinnego)
- Ponad 70 elekrolitów w najbardziej efektywnej postaci znanej naukowcom - każdy mineralny elektrolit posiada swój wyjątkowy bio-elektryczny 'podpis.'
- Najwyższe możliwe stężenie kwasu fulwowego w każdej porcji - zawsze między 4% a 8%, najwyższa koncentracja 'kwasowości' w kwasie fulwowym dostępna na rynku i jest on w 100% rozpuszczalny
- Minerały całkowicie pochodzenia roślinnego - tylko minerały pochdozenia roslinnego mogą być pozyskiwane przy użyciu wody, jak też odbywa się to w przypadku oferowanego produktu - żadne inne elementy czy składniki nie są sztucznie dodawane.
- Najłatwiej bio-jonowo przenoszone minerały i elementy śladowe dostępne w naturze - żaden inny produkt nie zawiera tak kompleksowej mieszanki naturalnych składników jak oferowane przez nas niezwykłe Minerały Fulwowe.
- Bardzo wygodne i niezwykle wydajne (prawie 900 kropli w każdej butelce) - wystarczy tylko kilka kropli dziennie wypić do posiłku z ulubionym sokiem lub wodą z cytryną. 

 
Korzyści przyjmowania Minerałów:  
- Więcej energii, która pozostaje stabilniej rozdysponowywana przez cały dzień
- Zdrowszy, spokojniejszy i głębszy sen 
- Jaśniejszy umysł i sprawniejsze funckjonowanie mózgu
- Apetyt bardziej 'zrównoważony' czyli naturalniej pojawiająca się potrzeba jedzenia i uczucia sytości 
- Lepsza wchłanialność składników odżywczych pochodzących z pokarmów i suplementów 
- Zdrowsze włosy i skóra 
- Wzrost kondycji fizycznej i wydajności organizmu (także sportowej)
- Zmniejszenie bóli mięśni i boleści po-treningowych, szybsza regeneracja 
- Złagodzenie skutków ubocznych (także bólu) u osób cierpiących na reumatyzm czy zwyrodnienia stawów. 


ConditionNowy
product review overlay image

Customer reviews

No reviews left yet
Podziel się Opinią

No reviews have been left for this product, be the first to leave a review