Kategorie
Logowanie

Nie pamiętasz hasła? Kliknij tutaj
Promocje
Wysyłki

  
   List polecony ekonomiczny: 0,00zł
   List polecony priorytetowy: 9,50zł
   Przesyłka pobraniowa: 16,90zł
   Kurier przesyłka do 5kg: 17,90zł 
 
   Zamówienia realizowane są do 24
   godz. od zaksięgowania płatności
Płatności
Znajdziecie Nas Na
         Jesteśmy już na:
     
   
Darmowy Biuletyn Rejestracja

 
Strona Główna > SUPLEMENTY NATURALNE
MSM i Srebro w Kropelkach, Stany Zapalne, Ból Oczu, Zdrowsze Ukrwienie i Ciśnienie
Product Options
Nasza Cena: 78.90
Napisz o produkcie przyjaciółom i rodzinie
 • Opis Produktu
 • Stosowanie
 • Składniki
 • Opinie Klientów
MSM+Silver™ czyli MSM + Srebro Kropelki mogą pomóc:
 • Zmiękczyć twardą, skórkowatą tkankę
 • Wyrównać ciśnienie
 • Naprawić zniszczone membrany
 • Pomóc zlikwidować plamki
 • Ochronić białka struktur soczewki od wolnych rodników
 • Zawierają Srebro Hydrosol 10ppm
 • Każda buteleczka zawiera około 300 kropli; stosowanie po 2 krople
Nasze oko jest jak balon wypełniony wodą. Prawidłowa tkanka optyczna pozwala płynom przepływać swobodnie przez ścianki membrany, która odgrywa rolę filtra: dostarcza składniki odżywcze i usuwa drobinki, utrzymując oko czyste i pozwalając mu dobrze widzieć.   
 
Gdy membrany stają się twarde jak skóra, płyn zostaje uwięziony, a drobinki zaczynają się odkładać. W miarę upływu czasu kiedy zmiany postępują pogarsza się wzrok, a obrazy stają się rozmazane. Poza tym nasze oczy muszą pozostać elastyczne, tak aby mięśnie mogły zmieniać kontur oka i ognisko skupienia. W momencie gdy membrany oka i mięśnie stają sie twarde, oko, nie może skupić się na widzianym obrazie, co powoduje, że staje się on rozmazany.   

Większość kropel do oczu, których zadaniem jest pomóc podrażnionym oczom, jedynie 'zakrywa' ból i niszczy nerwy, nie rozwiązując problemu, dlatego po jakiś czasie sytuacja powtarza się. Błędne koło zatem się zamyka, bo my znowu kupujemy te same krople, które jedynie maskują problem. 
 
Odpowiedzią na podrażnione i bolące oczu może zatem być: MSM+Srebro Krople
 
MSM (Methylsulfonylmethane) to naturalny siarczan występujący w naszym ciele. MSM+Srebro mogą pomóc zmiękczyć membrany, pozwalając płynom przedostać się przez tkankę optyczną. Kiedy ścianki membran stają się przepuszczalne, składniki odżywcze mogą swobodnie przepływać przez tkankę optyczną, dostarczając substancji odżywczych potrzebnych do uruchomienia procesów naprawczych.

Hydrosol Silver jest suplementem produkowanym najnowszą, opatentowaną metodą, która wykorzystuje technologię SilverSol (patenty numer: 6,214,299; 6,743,348; 7,135,195). Badania wskazują, że srebro w postaci Sol, jest o wiele skuteczniejszą formą srebra, niż srebro w postaci jonów. Silver Hydrosol w swojej innowacyjności wykorzystuje jako przewodnik niezwykle czystą wodę – co stanowi podstawę jakości i bezpieczeństwa produktu. Suplement dostarcza ultra czyste i ultra małe cząsteczki srebra, które dostarczają precyzyjne ilości aktywnego srebra na bezpiecznym i nie-toksycznym poziomie. W przeciwieństwie do standardowego, koloidalnego srebra, Silver Hydrosol nie zawiera soli srebra czy azotanów, a jego data przydatności do użytku jest o wiele dłuższa. Badania wykazały, że srebra Hydrosol jest 10,000 razy skuteczniejsze od standardowego koloidalnego bądź jonowego srebra. Nie zaobserwowano także żadnych efektów ubocznych stosowania srebra Hydrosol. 

N-Acetyl-L-Carnosine dostarcza L-carnosine do odpływu wodnistego (płynu, który otacza soczewkę), gdzie działa ona jako naturalny i kompleksowy antyoksydant, ochraniający strukturalne białka soczewek przed wywoływanym przez wolne rodniki procesem utleniania.  

MSM+Srebro Krople mogą pomóc zmiękczyć twardą, skórkowata tkankę, wyrównać ciśnienie, naprawić zniszczone membrany, zlikwidować czerwone plamki czy popękane naczynka krwionośne, jak i pomóc usunąć pływające w oku drobinki.

MSM+Silver mogą pomóc:
 • Zmiękczyć tkankę
 • Usunąć czerwone plamki
 • Zlikwidować popękane naczynka krwionośne
 • Zmniejszyć infekcje
 • Pomóc w rozkładzie wosku
Rekomendowane stosowanie: po 2 krople do 3 raz dziennie. Każda buteleczka zawiera około 300 kropel. 
  Składniki                              Ilość
w porcji
DV*
 Proprietary Blend 0.4mg
   OptiMSM® ♦ 
   Hydrosol Silver (10ppm) ♦ 
   N-Acetyl-L-Carnosine ♦ 
   Colloidal Zinc (10ppm) ♦ 
♦ Dzienne zapotrzebowanie nie ustalone
Inne składniki: Purified water (Woda Oczyszczona)

Opinie Klientów
Podziel się Podziel się swoją opinią z innymi kupującymi!


Recenzent: Ewa od Toruń   5 Stars

Krople ze srebrem...... no cóż brzmi zagadkowo, ale poszperałam w internecie i postanowiłam zakupić. Należy w tym miejscu dodać, że mam skłonności do częstych infekcji spojówek, szczególnie zimą. I tak było w tym roku, oczy ropiały, były zaczerwienione, użyłam kropli, piecze, piecze.... jednak pieczenie po woli ustępowało. Na drugi dzień powtórzyłam kurację, znowu pieczenie. Proszę sobie wyobrazić, żadne ale to żadne infekcje po tym dwukrotnym użyciu nie powróciły do dzisiaj. Szczerze polecam osobom zmagającym się ze stanami zapalnymi oczu!!!!! Nie bójcie się, pieczenie można wytrzymać!!!Recenzent: Jola od Lębork   5 Stars

Miałam odwieczny problem z łzawiącymi oczami i związane z tym, ciągle poduszeczki pod i nad oczami. Myślę, że krople bardzo mi pomogły i ten uciążliwy problem odszedł w zapomnienie. Nawet moi bliscy zauważyli poprawę.

W momencie wkroplenia odczuwa się niewielki dyskomfort, czyli krótkotrwałe pieczenie, które po chwili mija.

Jestem wdzięczna za okazaną pomoc i doradztwo przy podjęciu decyzji w zakupie kropli. Mam tylko nadzieję, że kiedy przyjdą chłodne jesienno-zimowe dni, problem nie powróci. Jak na ten moment jestem bardzo,bardzo zadowolona. Dziękuję.