Kategorie
Logowanie

Nie pamiętasz hasła? Kliknij tutaj
Promocje
Wysyłki

  
   List polecony ekonomiczny: 6,90zł
   List polecony priorytetowy: 7,90zł
   Przesyłka pobraniowa: 16,90zł
   Kurier przesyłka do 5kg: 17,90zł 
 
   Zamówienia realizowane są do 24
   godz. od zaksięgowania płatności
Płatności
Znajdziecie Nas Na
         Jesteśmy już na:
     
   
Darmowy Biuletyn Rejestracja

 

Od Poniedziałku do Soboty

W godzinach 9.00 - 17.00

Zapytania dotyczące zamówień proszę kierować do Marzeny

e-mail: marzena@forever-young.pl (obsługa klienta)

      W celu uzyskania informacji o produktach lub w sprawach
pilnych e-mail: kontakt@forever-young.pl


  lub zadzwoń:  0518 490 627
  skype: taovital.kosmetyki
Warunki Korzystania z Naszych Usług
po szczegółowe warunki korzystania z naszego sklepu i witryny prosimy o zapoznanie się z poniższym regulaminem lub o bezpośredni kontakt mailowy bądź telefoniczny.
Zamówienia
Zamówienia złożone do godziny 11:00, wysyłane są tego samego dnia. Po godzinie 11:00 zamówienia realizujemy następnego dnia roboczego.

Wysyłka
Koszty dostawy ponosi kupujący, a wysyłka realizowana Pocztą Polską, listem poleconym ekonomiczny, priorytetem lub za pobraniem. Maksymalna waga paczki to 2 kg. W końcowej fazie składania zamówienia podane są szacunkowe koszty transportu, a następnie doliczane są do faktury. Przesyłki są starannie zabezpieczone i oznakowane.

Zwroty
Zwroty zakupionych towarów są przyjmowane tylko pod warunkiem, że nie były używane i  posiadają oryginalne, nienaruszone opakowanie. Pieniądze za zwrócony towar zostaną wysłane na podane konto lub adres w ciągu 14 dni. Koszty zwrotów ponosi kupujący. Zwroty i reklamacje powinny być adresowane na adres podany w danych kontaktowych sklepu.

 

Regulamin sklepu internetowego firmy TAOVITAL

Sklep jest własnością firmy TAOVITAL Ltd, 9 Donne House, Dod Street, E14 7EF Londyn, Wielka Brytania, adres do korespondencji: ul. Św. M. Kolbe 7/11, 09-100 Płońsk tel. 518 490 627, e-mail: kontakt@forever-young.pl, nr rejestracyjny firmy: 8265557, konto bankowe: Taovital Limited, Bank Zachodni BZWBK: 30 1090 2620 0000 0001 2380 0346.

Zakupów w sklepie mogą dokonywać osoby prywatne jak i osoby prowadzące działalność w branży kosmetyki profesjonalnej oraz osoby w tej branży pracujące. Realizacja zamówień odbywa się według poniższego Regulaminu. Złożenie zamówienia oznacza akceptację Regulaminu przez klienta oraz zobowiązuje klienta do przestrzegania zawartych w nim zasad.

Składając zamówienie w sklepie internetowym, jak również dokonując rejestracji, Klient wyraża zgodę na otrzymywanie wszelkich informacji z firmy na wskazany adres e-mail oraz przetwarzanie tego adresu w bazie danych na zasadach określonych w przepisach Ustawy z dnia 26 sierpnia 2002 r. (Dz. U. nr 144, poz.1204) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Klient wyraża również zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji zamówienia oraz do celów marketingowych (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz. 883). Użyte nazwy obce występujące w serwisie mogą być lub są znakami towarowymi zastrzeżonymi lub nazwami zastrzeżonymi odpowiednich firm lub ich wlaścicieli. Wszystkie użyte zastrzeżone znaki towarowe będące własnością odpowiednich firm zostały użyte jedynie w celach informacyjnych.

Fakt złożenia przez kupującego zamówienia zostanie potwierdzony przez system automatycznie drogą elektroniczną.
Zrealizowanie zamówienia rozpoczyna się w przypadku zamówień płatnych przy odbiorze po otrzymaniu zwrotnego e-maila od kupującego z potwierdzeniem złożonego zamówienia, a w przypadku zamówień płatnych przelewem po otrzymaniu zwrotnego e-maila od kupującego z potwierdzeniem złożonego zamówienia oraz wpływu należności na nasze konto.

Ceny produktów na fakturze są zawsze zgodne z ceną sprzedaży obowiązującą w chwili przyjęcia zamówienia do realizacji.

Podany ceny to ceny brutto wyrażone w złotych polskich i nie uwzględniają kosztów dostawy zamówionego towaru.
W przypadku braku możliwości skompletowania przesyłki zgodnie ze złożonym zamówieniem na skutek braku któregoś z zamówionych produktów, Klient zostanie bezzwłocznie o tym poinformowany telefonicznie lub e-mailem podanym w zamówieniu.

W przypadku zamówień niezrealizowanych z winy Klienta, a w szczególności w przypadku nieuzasadnionej odmowy odbioru zamówienia, podania błędnego adresu lub kodu pocztowego sklep firmy TAOVITAL Ltd zastrzega sobie prawo obciążenia Klienta kosztami transportu zamówienia w przypadku ponownego dostarczenia produktu pod prawidłowy, skorygowany przez Klienta adres.

W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy Kodeksu Cywilnego.