What are you looking for?

Menu icon A hamburger menu icon Search icon A search icon Login icon A login icon Cart icon A cart icon Close icon A close icon Filter icon A filter icon Sort icon A sort icon Star icon A review star icon Arrow icon An arrow icon

Kolor: BEZBARWNY VELVET HD, PUDER zapakowany jest w 30ml słoiczek z sitkiem (4.5g)

Earthnicity Velvet HD to drobno zmielony, sypki puder utwalająco-matujący. Jego głównym zadaniem jest  nadać cerze efekt "high-definition", zwany w skrócie efektem HD.

Ten transparentny proszek nie zawiera pigmentów i może być stosowany do wszystkich typów cery i skóry. Został stworzony, aby rozjaśnić cerę, zatrzeć drobne linie i zmarszczki, i zredukować widoczność porów. Działa również matująco, pomaga wchłonąć nadmiar sebum i kontrolować błyszczenie. Niewielka ilość dodaje jedynie lekkiego, subtelnego blasku.

Ładnie komponuje się zarówno podkładami sypkimi jak i tradycyjnymi podkładami w płynie. Znacznie zwiększa trwałość makijażu i ze względu na to , że nie zawiera żadnych pigmentów nie zmienia koloru uprzednio nałożonych kosmetyków.

Earthnicity Velvet HD Powder to idealny produkt dla osób występujących przed kamerami lub często robiących sobie zdjęcia, ponieważ jest pewnego rodzaju filtrem, który eliminuje zbytnie błyszczenie i rozprasza światło w taki sposób, że niepożądane niedoskonałości są zamaskowane. Dzięki tym cechom oraz właściwościom matującym świetnie współpracuje z lampą błyskową i mocnym oświetleniem.

Puder może być nakładany przy pomocy pędzla do pudru o delikatnym włosiu i bardzo niewielka ilość jest potrzebna do jednorazowego zastosowania –  produkt jest bardzo wydajny.

Składniki: krzem, mika, azotek boru.

Opakowanie i waga : 30 ml  słoiczek z sitkiem, który zawiera 4,5 g produktu.

 
ConditionNowy
product review overlay image

Customer reviews

No reviews left yet
Podziel się Opinią

No reviews have been left for this product, be the first to leave a review