What are you looking for?

Menu icon A hamburger menu icon Search icon A search icon Login icon A login icon Cart icon A cart icon Close icon A close icon Filter icon A filter icon Sort icon A sort icon Star icon A review star icon Arrow icon An arrow icon

90kaps Nattokinaza +Rutyna Zakrzepy Krwi, Zdrowsze Krążenie, Poprawia Przepływ Krwi

Nowość na rynku polskim, Nattokinaza z Rutyną - zwiększa naturalną zdolność naszego ciała do walki z zakrzepami krwi - ponieważ bardzo przypomina plazminę, dlatego też potrafi bezpośrednio rozpuszczać złogi. Pobudza ciało do produkcji zarówno plazminy jak i innych elementów rozpuszczających skrzepy, na przykład urokinazy (endogenna).

90 kaps Nattokinase, Enzym Natokinaza Bardzo Silny Enzym Fibrynolityczny, Zakrzepy, Zdrowa Cyrkulacja, Ciśnienie Krwi

UWAGA: NATTOKINAZA Z RUTYNĄ DLA ZNACZNIE LEPSZEJ
WCHŁANIALNOŚCI NIŻ SAMA TYLKO NATTOKINAZA!
  
Natokinaza Może Pomóc:
- Normalizować fibryny, co może przyczynić się do lepszego przepływu krwi
- Normalalizować Ciśnienie Krwi
- Przyczynić się do Skuteczniejszej i Zdrowszej Cyrkulacji Krwi zwłaszcza u osób, które przez
długie godziny znajdują się w pozycji siedzącej (w pracy czy np. podczas podróży samolotem)
- Likwidować Zakrzepy Krwi
- Jak i w wiele więcej...Nattokinase™ (Fibrinaze) jest bardzo silnym enzymem fibrynolitycznym pozyskiwanym, jak również wysokooczyszczanym z tradycyjnego japońskiego produktu spożywczego zwanego Natto.

Badania wykazują, że Nattokinase™ wspiera nasze ciało w procesach rozpadu i rozpuszczania niezdrowych zakrzepów krwi, może dodatkowo usprawniać aktywność fibrynolityczną, jak i obniżać ciśnienie krwi.

Ludzkie ciało produkuje kilka rodzajów enzymów, które mogą przyczyniać się do powstania zakrzepów, ale wytwarza tylko jeden główny enzym do ich rozbijania i rozpuszczania - jest nim plazmina. Właściwości natokinazy są bardzo zbliżone do cech charakterystycznych plazminy.

Według Dr. Martina Milnera z Centrum Medycyny Naturalnej w Portland, Oregon, to co powoduje, że natokinaza to tak skuteczny enzym, jest fakt, że zwiększa ona naturalną zdolność naszego ciała do walki z zakrzepami krwi, na kilka różnych sposób - ponieważ bardzo przypomina plazminę, dlatego też potrafi bezpośrednio rozpuszczać złogi. Dodatkowo pobudza ciało do produkcji zarówno plazminy jak i innych elementów rozpuszczających skrzepy, na przykład urokinazy (endogenna).

Nattokinase™ Kapsułki od Good Health Naturally Nutrition™ składają się z Natokinazy i drugiej bardzo silnej substancji: rutyny.

Stosowanie: Jeśli lekarz nie zaleci inaczej 1 kapsułkę 2 razy dziennie godzinę przed jedzeniem.

Składniki: Natokinaza (jednostki fibrynolityczne): 2000FU w kapsułce, Rutyna: 25mg w kapsułce.
Liczba porcji: 90, pozostałe składniki: otręby ryżowe, hypromelaza, woda, guma gellan (kapsułkaDR).
Zawiera Soję.

Uwaga!
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie przekraczać zalecanego dziennego spożycia.   
Nie stosować, jeśli opakowanie zewnętrzne jest otwarte bądź uszkodzone.

Podczas stosowania jakichkolwiek leków, w ciąży lub laktacji, przed zastosowaniem suplementu diety proszę skonsultować się z lekarzem.

Jeśli przyjmujesz leki przeciwzakrzepowe lub przeciwpłytkowe, bądź masz zaburzenia krzepnięcia przed zastosowaniem suplementu diety skonsultuj się z lekarzem.

ZAPRASZAMY I SŁUŻYMY POMOCĄ PRZY WYBORZE ZDROWEJ SUPLEMENTACJI!
NATURALNE PRODUKTY NATURALNIE LEPSZE

Cała gama produktów Good Health Naturally produkowana i pakowana jest zgodnie z surowymi wytycznymi ustanowionymi przez Amderykański Federalny Urząd Żywności i Leków (w skrócie FAD), czyli zgodnie z 'Good Manufacturing Practices' czyli Poprawnymi Praktykami Produkcji. Możemy zatem gwarantować, że suplementy oferowane przez Good Health Naturally są najwyższej jakości. 

 

ConditionNowy
product review overlay image

Customer reviews

No reviews left yet
Podziel się Opinią

No reviews have been left for this product, be the first to leave a review