What are you looking for?

Menu icon A hamburger menu icon Search icon A search icon Login icon A login icon Cart icon A cart icon Close icon A close icon Filter icon A filter icon Sort icon A sort icon Star icon A review star icon Arrow icon An arrow icon

90 kaps. Essentail Digestive Plus 9 Enzymów Trawiennych, plus Inulina FrutaFit. Alergie, trawienie.

90 kaps. Essential Digestive Plus™ Wyjątkowa Mieszanka 9 Enzymów Trawiennych
z dodatkiem inuliny FrutaFit® (90 kapsułek)

Essential Digestive Plus™ może pomóc:
  • wspierać zdrowsze procesy trawienie dzięki zwartym w produkcie 9 enzymom
  • i przyczyniać się do zdrowszego przyrostu bakterii Bifidobacterium dzięki inulinie
  • poprawić wchłanialność niezbędnych minerałów
  • i syntezę witamin
  • pomóc przynieść ulgę w przypadku alergii
  • czy też ulgę przy niestrawności i dyskomforcie
  • utrzymać równowagę i skład flory bakteryjnej i funkcji okrężnicy
Zapotrzebowanie na Enzymy Trawienne

Układ trawienny jest prawdziwie zintegrowanym systemem – to znaczy, funcje jednej części układu mają wpływ na działenie innych. Z powodu tego wzajmnego oddziaływania na siebie elementów składowych układu trawinnego, trudno jest w wielu przypadkach zdiagnozować konkretną przyczynę zaburzeń trawiennych. Doustne przyjmowanie właściwych enzymów trawinnych może pomóc wyeliminować wiele z tych problemów.

Niepełne trawienie pokarmów jak i drożdże mogą być jednymi z głównych sprawców rozwoju wielu chorób. Trawienie pokarmów i substancji odżywczych przynosi niewielkie korzyści jeśli procesy rozkładu i wchłaniania przebiegają niewłaściwie; dostarczanie enzymów w postaci suplementu staje się zatem bardzo pomocne i ma wpływ na lepsze wchłanianie substancji odżywczych.  Do właściwego wchłaniania składników odżywczych w jelicie cienkim potrzebne są skutecznie działające enzymy trawienne, w połączeniu ze sprawnie działającą powierzchnią wchłanialną jelita cienkiego. Usprawnienie funkcjonowania jelita cienkiego wymaga dotarcia do sedna problemów, które wywołują dyskomfort i choroby. Enzymy trawienne mogą pomóc przynieść ulgę w przypadku alergii czy nietolerancji na jakieś pokarmy, jak i zapewnić dodatkowe wsparcie, bo gdy w organiźmie brakuje tychże enzymów, układ odpornościowy staje się słabszy, a codzienna dieta zawierająca zbyt duże ilości cukru jeszcze pogłębia problem.

Essential Digestive Plus™ jest niedawno powstałą, o Profesjonalnej Mocy Enzymów recepturą, która łączy w sobie siłę ośmiu enzymów trawiennych z inuliną Fruta-Fit®, tworzącym razem elektrownie wsparcia dla układu trawiennego. Te silne enzymy trawienne wspomagają trawienie, jak i zastępują niezbędne enzymy, które często giną w trakcie przygotowywania potraw, natomiast inulina Fruta-Fit® pomaga zachować równowagę flory jelitowej i funkcjonowania okrężnicy. Inulina działa poprzez selektywne stymulowanie wzrostu Bifidobakterii, wspomagając tym samym trawienie. Dzięki temu wzrasta zdolność organizmu do wchłaniania niezbędnych minerałów i syntezy witamin dostarczonych zarówno w postaci suplementów jak i z pokarmem.

Good Health Naturally postanowiło o wprowadzeniu inuliny do swojej receptury, dzięki czemu Essential Digestive Plus™  może przynieść naturalne wzmocnienie dla układu trawiennego, którego działanie jest o wiele lepsze niż receptury bez inuliny. Inulina jest doskonałym źródłem rozpuszczalnego błonnika pokarmowgo, który usprawnia procesy trawienne poprzez zwiększenie ilości błonnika w spożywanych pokarmach. Ma ona również działanie prebiotyczne, czyli pobudzające wzrost liczby dobroczynnych bakterii w okrężnicy, które często mogą zostać wytrącone ze swojej równowagi liczebnościowej pod wpływem działania antybiotyków lub w wyniku diety bogatej w cukier i zbyt dużo skrobii. Plusem jest także to, że inulina ma niską zawartość kalorii i może przynieść uczucie sytości. Dzięki tej funkcji, suplementowanie inulinyą poprzez przyjmowanie Essential Digestive Plus™  może takze pomóc zachować właściwą wagę. Może także pomóc w lepszym wchłanianiu wapna, a w konsekfencji poprawić stan kości czy też zapobiegać osteoporozie.
 
Skąd mogę wiedzieć, że wsparcie układu trawiennego jest dla mnie odpowednie i korzystne?

Niedobory wywołane źle działającym układem trawiennym mogą objawiać się w postaci: zgagi, alergi pokarmowych, wzdęć, wrażliwości na gluten czy produkty mleczne, problemy z płucami, dysfunkcyjność autoimmunologiczna, a nawet artretyzm, zapalenie zatok czy nawracające przeziębienia. Enzymy trawienne, w połącznieu ze zdrową dietą i obniżonym poziomem stresu, mogą pomóc odzyskać równowagę w oragniźmie utraconą poprzez wyżej wymienione czynniki, a co najważniejsze mogą znacznie przyczynić się do ich usunięcia i do ogólnej poprawy zdrowia.

Wystarczy 1 Kapsułka Essential Digestive Plus™ bezpośrednio przed każdym posiłkiem lub według zaleceń specjalisty.
ConditionNowy
product review overlay image

Customer reviews

No reviews left yet
Podziel się Opinią

No reviews have been left for this product, be the first to leave a review