Menu icon A hamburger menu icon Search icon A search icon Login icon A login icon Cart icon A cart icon Close icon A close icon Filter icon A filter icon Sort icon A sort icon Star icon A review star icon Arrow icon An arrow icon

90 kaps. Essentail Digestive Plus 9 Enzymów Trawiennych, plus Inulina FrutaFit. Alergie, trawienie.

119.50

90 kaps. Essential Digestive Plus™ Wyjątkowa Mieszanka 9 Enzymów Trawiennych
z dodatkiem inuliny FrutaFit® (90 kapsułek)

Essential Digestive Plus™ może pomóc:
  • wspierać zdrowsze procesy trawienie dzięki zwartym w produkcie 9 enzymom
  • i przyczyniać się do zdrowszego przyrostu bakterii Bifidobacterium dzięki inulinie
  • poprawić wchłanialność niezbędnych minerałów
  • i syntezę witamin
  • pomóc przynieść ulgę w przypadku alergii
  • czy też ulgę przy niestrawności i dyskomforcie
  • utrzymać równowagę i skład flory bakteryjnej i funkcji okrężnicy
Zapotrzebowanie na Enzymy Trawienne

Układ trawienny jest prawdziwie zintegrowanym systemem – to znaczy, funcje jednej części układu mają wpływ na działenie innych. Z powodu tego wzajmnego oddziaływania na siebie elementów składowych układu trawinnego, trudno jest w wielu przypadkach zdiagnozować konkretną przyczynę zaburzeń trawiennych. Doustne przyjmowanie właściwych enzymów trawinnych może pomóc wyeliminować wiele z tych problemów.

Niepełne trawienie pokarmów jak i drożdże mogą być jednymi z głównych sprawców rozwoju wielu chorób. Trawienie pokarmów i substancji odżywczych przynosi niewielkie korzyści jeśli procesy rozkładu i wchłaniania przebiegają niewłaściwie; dostarczanie enzymów w postaci suplementu staje się zatem bardzo pomocne i ma wpływ na lepsze wchłanianie substancji odżywczych.  Do właściwego wchłaniania składników odżywczych w jelicie cienkim potrzebne są skutecznie działające enzymy trawienne, w połączeniu ze sprawnie działającą powierzchnią wchłanialną jelita cienkiego. Usprawnienie funkcjonowania jelita cienkiego wymaga dotarcia do sedna problemów, które wywołują dyskomfort i choroby. Enzymy trawienne mogą pomóc przynieść ulgę w przypadku alergii czy nietolerancji na jakieś pokarmy, jak i zapewnić dodatkowe wsparcie, bo gdy w organiźmie brakuje tychże enzymów, układ odpornościowy staje się słabszy, a codzienna dieta zawierająca zbyt duże ilości cukru jeszcze pogłębia problem.

Essential Digestive Plus™ jest niedawno powstałą, o Profesjonalnej Mocy Enzymów recepturą, która łączy w sobie siłę ośmiu enzymów trawiennych z inuliną Fruta-Fit®, tworzącym razem elektrownie wsparcia dla układu trawiennego. Te silne enzymy trawienne wspomagają trawienie, jak i zastępują niezbędne enzymy, które często giną w trakcie przygotowywania potraw, natomiast inulina Fruta-Fit® pomaga zachować równowagę flory jelitowej i funkcjonowania okrężnicy. Inulina działa poprzez selektywne stymulowanie wzrostu Bifidobakterii, wspomagając tym samym trawienie. Dzięki temu wzrasta zdolność organizmu do wchłaniania niezbędnych minerałów i syntezy witamin dostarczonych zarówno w postaci suplementów jak i z pokarmem.

Good Health Naturally postanowiło o wprowadzeniu inuliny do swojej receptury, dzięki czemu Essential Digestive Plus™  może przynieść naturalne wzmocnienie dla układu trawiennego, którego działanie jest o wiele lepsze niż receptury bez inuliny. Inulina jest doskonałym źródłem rozpuszczalnego błonnika pokarmowgo, który usprawnia procesy trawienne poprzez zwiększenie ilości błonnika w spożywanych pokarmach. Ma ona również działanie prebiotyczne, czyli pobudzające wzrost liczby dobroczynnych bakterii w okrężnicy, które często mogą zostać wytrącone ze swojej równowagi liczebnościowej pod wpływem działania antybiotyków lub w wyniku diety bogatej w cukier i zbyt dużo skrobii. Plusem jest także to, że inulina ma niską zawartość kalorii i może przynieść uczucie sytości. Dzięki tej funkcji, suplementowanie inulinyą poprzez przyjmowanie Essential Digestive Plus™  może takze pomóc zachować właściwą wagę. Może także pomóc w lepszym wchłanianiu wapna, a w konsekfencji poprawić stan kości czy też zapobiegać osteoporozie.
 
Skąd mogę wiedzieć, że wsparcie układu trawiennego jest dla mnie odpowednie i korzystne?

Niedobory wywołane źle działającym układem trawiennym mogą objawiać się w postaci: zgagi, alergi pokarmowych, wzdęć, wrażliwości na gluten czy produkty mleczne, problemy z płucami, dysfunkcyjność autoimmunologiczna, a nawet artretyzm, zapalenie zatok czy nawracające przeziębienia. Enzymy trawienne, w połącznieu ze zdrową dietą i obniżonym poziomem stresu, mogą pomóc odzyskać równowagę w oragniźmie utraconą poprzez wyżej wymienione czynniki, a co najważniejsze mogą znacznie przyczynić się do ich usunięcia i do ogólnej poprawy zdrowia.

Wystarczy 1 Kapsułka Essential Digestive Plus™ bezpośrednio przed każdym posiłkiem lub według zaleceń specjalisty.
ConditionNowy
product review overlay image

Customer reviews

No reviews left yet
Write a review

No reviews have been left for this product, be the first to leave a review