Kategorie
Logowanie

Nie pamiętasz hasła? Kliknij tutaj
Promocje
Wysyłki

  
   List polecony ekonomiczny: 0,00zł
   List polecony priorytetowy: 9,50zł
   Przesyłka pobraniowa: 16,90zł
   Kurier przesyłka do 5kg: 17,90zł 
 
   Zamówienia realizowane są do 24
   godz. od zaksięgowania płatności
Płatności
Znajdziecie Nas Na
         Jesteśmy już na:
     
   
Darmowy Biuletyn Rejestracja

 
Strona Główna > Suplementy Naturalne Zdrowie
759g Czysty Magnez przez Skórę Płatki, Najlepiej Wchłanialny, Zmecznie, Osłabienie, Stawy i Kości
Product Options
Nasza Cena: 54.90
Napisz o produkcie przyjaciółom i rodzinie
 • Opis Produktu
 • Stosowanie
 • Składniki
 • Opinie Klientów
Ancient Minerals Magnesium Flakes, Czysty Magnez Płatki (750g)
Super SKONCENTROWANY, 1 miarka (kubeczek) dostarcza około 15g pierwistaka magnezu

Naturalny Magnez z dna morskiego Zechstein powstawał 250ml lat. Magnez Ancient Minerals jest wydobywany z położonego na głębokości 2km pod powierzchnią ziemii dna morskiego znanego pod nazwą Ancient Zechstein, które  tworzyło się w odosobnieniu przez 250 milionów lat. 

W chińskiej medycynie magnez znany jest jako ‘Piękny Minerał’; ponieważ odgrywa jedną z ważniejszych ról podczas wielu reakcji biochemicznych zachodzących w naszym organiźmie.

Niedawno zatwierdzone fakty dotyczące skuteczności magnezu to potwierdzają, że:
 • Magnez przycznia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i osłabienia
 • Magnez przyczynia się do przywrócenia równowagi eletrolitów
 • Magnez przyczynia się do normalnego funkcjonowania mięśni
 • Magnez przycznia się do właściwego metabolizmu i poziomu wytwarzanej energii
 • Magnez przycznia się do normalnego funkcjonowania układu nerwowego
 • Magnez przyczynia się do właściwej syntezy białka
 • Magnez przyczynia się do zachowania poprawnych funckji psychologicznych
 • Magnez przyczynia się do utrzymania normalnego, zdrowego uzębienia
 • Magnez przyczynia się do utrzymania właściwego stanu kości
 • Magnez odgrywa także istotną rolę w procesach podziału komórek 
Ancient Minerals to Numer 1 Marka na rynku  oferujaca w swoich produktach magnez transdermalny (czyli wchłanialny przez skórę), rekomendowany przez wielu ekspertów.

Naturalny Magnez Transdermalny jest lepszy i lepiej przysfajalny przez organizm niż magnez w tabletkach.

Co to jest Magnez Transdermalny?

Produkty Ancient Minerals zawierają bardzo łatwno przysfajalną i korzystną dla organizmu formę magnezu tzw ‘przez skórę’. Transdermalny magnez to nic nowego, można znaleźć wiele przykładów stosowania go także w przeszłości, w różnych kulturach i okresach. Magnez Transdermalny jest to prosty i wygodny sposób ‘zrób to sam’ dostarczenia organizmowi dodatkowych ilości magnezu, czyli suplementacji magnezem o najwyższej skuteczności wchłaniania.

Źródła Magnezu?

Produkty o największej zawartości magnezu (w jednej porcji) to pokarmy takie jak: makrela, halibut, szpinak (ugotowany), karczochy, okra (ugotowana), komosa ryżowa (gotowana), migdały, orzeszki cashew (nerkowca) i pestki dyni.

Niestety w ostatnich latach, w związku ze zmianami w rolnictwie (sztuczne nawozy), składzie ziemi i naszej diecie uważa się, że wiele osób nie dostarcza organizmowi rekomendowanej dziennej dawki magnezu. Większość z polecanych (jako najlepsze) źródeł magnezu zawiera około 10% lub mniej rekomendowanej jego dziennej dawki, a te które zawierają więcej spożywane są często w zbyt małych ilościach, żeby uzupełniać wynikłe braki.

Do czego zatem zmierzamy: aby zwrócić uwagę na fakt, że magnez musi być dostrczany nie tylko z pokarmu, ale z innych cennych źródeł.

Magnez o Większej Skuteczności.

Nie wszystkie rodzaje magnezu zapewniaja te same korzyści. W postaci suplementu doustnego, magnesium oxide, jest najlepiej znanym i sprzedawanym rodzajem magnezu (w tabletkach i kapsułkach). Ten rodzaj suplementacji jak się jednak okazuje ma bardzo niski poziom wchłanialności; musi przejść najpierw przez układ pokarmowy  i ma niestety tendencję do wywoływania w jelitach reakcji przeczyszczającej.
 
Natomiast rodzaj magnezu znany pod nazwą Magnesium Chloride jest uważany przez wielu za ‘nadrzędny (najwyższy) związek magnezu’ ze względu na wysoką efektywność i moc działania.

Pod koniec 1990 roku odnaleziono odosobnione, niezwykle rzadkie i czyste źródło magnesium chloride, w postaci dawnej geologicznej formacji – Dna Morskiego Zechstein.

Czystość Magnezu

Jakieś 250 milionów lat temu Morze Zechstein było skoncentrowanym śródlądowym słonym morzem, z wieloma cechami charakterystycznymi dzisiejszego Morza Martwego. Magnesium Chloride, naturalna sól magnezu, było w tym morzu bardzo dużo i w skoncentrowanych ilościach dostarczanych przez zalewające słone wody morskie i jednoczesne powolne ich parowanie. Z biegiem czasu te gęste wody znalazły sobie ujście głęboko pod ziemię, gromadząc się powoli poprzez jej szczeliny przez miliony lat, więzione przez zakrywające je skały.

Chociaż Morze Zechstien dziś już nie istnieje, solne dna Zechstein są perfekcyjnie zachowanymi obszarami czystego magnesium chloride, jaki istaniał w stanie naturalnym miliony lat temu.

Ancient Minerals

Aby stworzyć prawdziwie naturalny produkt, gwarantując, że jest on wolny od zanieczyszczeń, stosujemy tylko oryginalny Zechstein ™ magnesium chloride. Ten niczym nieskażony czysty magnesium chloride jest wydobywany z Dna Morskiego Zechstein, które znajduje się na głębokości około 2 km pod powierzchnią ziemi. Znak oryginalności Zechstein, który widać na zdjęciu, jest symbolem czystości produktu i potwierdzenia, że magnez zawarty w produktach Ancient Minerals to najlepszy i najczysty magnesium chloride na świecie.    
 
Stosowanie:
Rozpuścić 1-3 porcji (lub więcej) płatków magnezu w wodzie (w wannie, jeśli do całego ciała) lub w misce (jeśli chcemy zastosować tylko na stopy) i moczyć około 30 minut.  Można w przypadku kuracji bardzo intensywnej zastosować nawet do 350g płatków na kapiel w wannie. Woda powinna mieć optymalną temperaturę od 38 do 39C stopni (nie gorąca). Gorąca woda powoduje, że ciało usuwa minerały zamiast je wchłaniać. Po kąpieli należy opłukać skórę chłodną wodą i wytrzeć do sucha. 

Częstotliwość  Stosowania:
W zależności od indywidulanych potrzeb i niedoboru magnezu w organiźmie zaleca się rozpocząć kurację stopniowo od ilości mniejszej przez kilka pierwszych dni, po czym przez 3-4 miesięce stosować bardzo często, a po tym okresie można ponownie zmniejszyć dawkę.

Podsumowanie i Składniki:

Rekomendowane stosowanie: Rozpuścić 1 do 3 porcji (kubeczków) magnezu płatki w wodzie napuszczonej do wanny lub do miski (2 porcje), jeśli stosujemy tylko na stopy. Prosimy moczyć przez 30 minut.
Temperatura wody nie może przekroczyć 38-39C. 

Zastosowanie: Do moczenia Ciała i Stóp. Można ewentualnie rozpuscić w wodze (pozostawić na noc taką mieszankę) i posmarować nią ciało na około 30 minut przez kąpilą /prysznicem. Prosimy nie kąpać się w zbyt gorącej wodzie, bo powduje się wydostawanie się minerałów z ciała, przez skórę. 

Składniki                   
 Chl
Genuine Zechstein™ Magnesium Chloride Płatki
 -- około. 47% Magnesium Chloride według wagi
 
Uwaga: Należy unikać bezpośredniego kontaktu z oczami, ustami i miejscami wrażliwymi czy podrażnionymi.  Nie stosować na popękaną skórę. 

Opinie Klientów
Podziel się Podziel się swoją opinią z innymi kupującymi!