What are you looking for?

Menu icon A hamburger menu icon Search icon A search icon Login icon A login icon Cart icon A cart icon Close icon A close icon Filter icon A filter icon Sort icon A sort icon Star icon A review star icon Arrow icon An arrow icon

500g Peeling do Ciała z Miodem Manuka, Woskiem Pszczelim, Słodkim Olejkiem Migdałowym, Masłem Shea, z nutką Kwiatów Kwitnącej Pomarańczy

500g Peeling do Ciała z Miodem Manuka, Woskiem Pszczelim, Słodkim Olejkiem Migdałowym, Masłem Shea i nutką Kwiatów Kwitnącej Pomarańczy
 
Angielska Nazwa: Manuka Honey & Orange Blossom Body Scrub (Simply Beautiful Collection)
 
Peeling ze słodkiego olejku z migdałów, odświeżającej soli z Morza Martwego, naturalnego cukru i Miódu Manuka delikatnie usunie martwe komórki naskórka odsłaniając delikatniejszą, zdrowszą, jedwabiście gładką i wzmocnioną skórę.  


GŁÓWNE SKŁADNIKI ODŻYWCZE:

  • Miód Manuka (pochodzenia Nowozelandzkiego): przywraca zdrowy wygląd skórze, ma właściwości anty-bakteryjne i przeciwzapalne.
  • Sól z Morza Martwego; doskonale złuszcza i ma właściwości oczyszczające (detox skóry)
  • Vitamin E (Tocopheryl acetate) – jest zanym powszechnie silnym przeciwutleniaczem o właściwościach odżywczych i odbudowujących.
 
WŁAŚCIWOŚCI:
  • Wyjątkowo bogaty, odżywczy i nieklejący peeling do ciała
  • Mając w swoim składzie sól z Morza Martwego i Miód Hanuka, ten peeling z dodatkiem naturalnego cukru skutecznie i dogłębnie oczyści skórę, łagodnie usuwając wszelkie zanieczyszczenia i martwe komórki z jej powierzchni, przywracając jędrność i gładkość w dotyku.
  • Wygładza i zmiękcza obszary łuszczące się, a także suche, łagodzi zaczerwienienia i podrażniania, nawilża
  • Peeling a Miodem Manuka i Kwiatami Kwitnącej Pomarańczy oczyszcza, odżywia i łagodzi skórę, stanowiąc doskonałe przygotowanie przed zastosowaniem balsamu lub masła do ciała; polecamy masło do ciała z Miodem Manuka i Woskiem Pszczelim, dostępne w naszym sklepie i innych aukcjach.
 
STOSOWANIE:
 
Wmasowywać w skórę delikatnymi, okrągłymi ruchami dłoni podczas kąpieli lub pod prysznicem,  zwracając szczególną uwagę na miejsca problematyczne takie jak: łokcie, kolana i stopy. Dokładnie spłukać. Peeling stanowi doskonałe przygotowanie przed zastosowaniem balsamu lub masła do ciała; polecamy masło do ciała z Miodem Manuka i Woskiem Pszczelim, dostępne w naszym sklepie.

 
ConditionNowy
product review overlay image

Customer reviews

No reviews left yet
Podziel się Opinią

No reviews have been left for this product, be the first to leave a review