What are you looking for?

Menu icon A hamburger menu icon Search icon A search icon Login icon A login icon Cart icon A cart icon Close icon A close icon Filter icon A filter icon Sort icon A sort icon Star icon A review star icon Arrow icon An arrow icon

15% + 20% Kwas Migdałowy Jabłkowy Zestaw (2 x 30ml) i 65ml Nutralizator do Kwasów

2 x 30ml: 15% + 20% Kwas Migdałowy / Jabłkowy Zestaw z 65ml Neutralizatorem + Pędzelkiem do Aplikacji GRATIS

SPECJALNA OFERTA: KUPIONE ODDZIELNIE PONAD: 115,00 zł. POSIADANIE PIĘKNEJ CERY NIE MUSI WIĄZAĆ SIĘ Z OGROMNYM WYDATKIEM!

Niezwykły, wielofunkcyjny peeling, który skutecznie zwalcza trądzik, hyper-pigmentację, przebarwienia i zmarszczki. Doskonały do każdego rodzaju cery, także wrażliwej.Idealny zwłaszcza dla osób, które nigdy wcześniej nie stosowały peelingów na bazie kwasu. 15% + 20% stężenie rozjaśni zmęczoną, matową cerę i zmniejszy lekkie do średnie i głębsze przebarwienia pigmentacyjne. Z 65 ml żelem neutralizującym i wacikami do aplikacji.
Prezentowany produkt jest peelingiem z kwasu migdałowego i jabłkowego najwyższej klasy farmaceutycznej, mimo tego jest on zdecydowanie tańszy niż podobne obecnie dostępne na rynku lub stosowane w gabinetach kosmetycznych.

SKŁADNIKI

Kwas migdałowy jest kwasem alfa-hydroksy pochodzącym z gorzkich migdałów; stosowanym w gabinetach kosmetycznych w zwalczaniu takich problemów skórnych jak przebarwienia, nieregularna pigmentacja, trądzik, melasma (związana z ciążą i zmianami hormonalnymi), fotostarzenie. Dodatkowo może być stosowany przed lub po zabiegach laserowych w gabinetach kosmetycznych. Kwas migdałowy jest kwasem aromatycznym AHA o molekułach mniejszych niż inne kwasy aromatyczne AHA, dzięki czemu jest jednym z najbardziej skutecznych w produktach do pielęgnacji cery; jego cząsteczki są mniejsze od molekuł kwasu glikolowego, co sprawia, że jest najpopularniejszym kwasem stosowanym w zabiegach złuszczania skóry twarzy, a przy tym najbezpieczniejszym, bo nie podrażnia cery. 

Kwas Jabłkowy – podobnie jak kwas migdałowy, kwas jabłkowy również należy do grupy kwasów alfa-hydroksy. Pochodzi z jabłek i jest całkowicie naturalny. Złuszcza obumarłe komórki naskórka odsłaniając jaśniejszą, świeższą cerę. Kwas jabłkowy ma właściwości przeciwutleniające, a więc chroni skórę przed szkodliwym wpływem wolnych rodników, które są główną przyczyną jej starzenia się.

JAK TO DZIAŁA? Jako kwas alfa hydroksy (AHA) kwas migdałowy działa poprzez rozłączanie struktur między komórkami naskórka, w ten sposób przyspieszając procesy odnowy komórek. Proces ten oczyszcza skórę z martwych komórek, które jeśli nie zostaną usunięte mogą doprowadzić między innymi do pojawiania się zmarszczek, pigmentacji czy trądziku. Kwas migdałowy znany jest także ze swoich właściwości antybakteryjnych, które są szczególne korzystne w procesie zwalczania trądziku, jak i u osób z tłustą cerą. 

KTO POWINIEN STOSOWAĆ Kwas Migdałowo / Jabłkowy Peeling? Ze względu na swoją wielkość molekularną kwas Migdałowy jest bardzo dobrze tolerowany przez każdy rodzaj cery, nawet cerę wrażliwą. Kwas Migdałowy wchłania się wolniej niż składniki innych kosmetyków, przez co nie narusza naturalnej melaniny w skórze. Kwas migdałowy jest także jednym ze składników najczęściej polecanych w walce z trądzikiem; można go stosować na większe krostki, a nawet zaognione cysty.  
WAŻNE by pamiętać o ochronie skóry przed nadmiernym działaniem promieni słonecznych UV zwłaszcza między zabiegami.

Kwas Migdałowy i Jabłkowy zmniejszają obszary  hyper-pigmentacji, zwłaszcza u osób z melasmą, odkrywając jednolitą cerę. W badaniach klinicznych melasma została zredukowana o 50% w przeciągu 4 tygodniu, w wyniku stosowania produktu zawierającego Kwas Migdałowy. Kwas Migdałowy jest doskonałą alternatywą do wielu kuracji sterydowych, ponieważ jego stosowanie nie powoduje efektów ubocznych takich jak w przypadku sterydów.

ZMARSZCZKI
Kwas Migdałowy jest kwasem AHA, może być skutecznie stosowany jako środek przeciw przedwczesnemu starzeniu się skóry, ponieważ zmniejsza i zapobiega pojawianiu się oznak starzenia. Kwasy AHA przyspieszają odnowę komórek, sprawnie usuwając z powierzchni naskórka obumarłe już komórki, które pozostając na twarzy poszarzają cerę i uwidaczniają wgłębienia, bruzdy i linie na jej powierzchni. Kwas migdałowy zwalcza także inną przyczynę pojawiania się zmarszczek, a mianowicie: rozkład kolagenu. To istotne włókno łatwo się odnawia kiedy skóra jest młoda; wraz z upływem lat, produkcja kolagenu spowalnia, a włókna stają się słabsze, prowadząc do pojawienia się zmarszczek. Kwas migdałowy wzmacnia kolagen, opóźniając a nawet redukując zmarszczki już istniejące. 

TRĄDZIK
Dzięki swoim właściwościom przeciwtrądzikowym Kwas Migdałowy może pomagać w pozbyciu się trądziku, nawet cyst, które niekiedy towarzyszom zmianom trądzikowym. Kwas Migdałowy reguluje także produkcję sebum, tak by nie dopuścić do nawrotu trądziku, czy ponownego pojawienia się wyprysków. Produkty zawierające kwas migdałowy są doskonale zwłaszcza dla osób, których problem skórnym oprócz zmian trądzikowych są także zmarszczki, czy przedwczesne starzenie się skóry.  
 
MELASMA
Znana także jako chloasma, pojawia się zazwyczaj u kobiet w okresie ciąży. Melasma to rodzaj schorzenia, które prowadzi do nadmiernej pigmentacji na skórze, najczęściej na twarzy, zwłaszcza policzkach, czole, brodzie, jak i niekiedy na ramionach i rękach. Przyczyną melasmy są zazwyczaj zmiany hormonalne, najczęściej podczas ciąży, jak i czasami w trakcie zażywania tabletek antykoncepcyjnych. Może pojawić się u kobiet w różnym wieku; 10% przypadków melasmy występuje u mężczyzn. Kwas Migdałowy i Jabłkowy zmniejsza obszary  hyper-pigmentacji, zwłaszcza u osób z Melasma, odkrywając jednolita cerę. W badaniach klinicznych melasma została zredukowana o 50% w przeciągu 4 tygodniu w wyniku stosowania produktu zawierającego  Kwas Migdałowy. Kwas Migdałowy jest doskonałą alternatywą do wielu kuracji sterydowych, ponieważ jego stosowanie nie przynosi efektów ubocznych jak w przypadku sterydów.

STOSOWANIE:
  • Upewnij się, ze skóra jest czysta i sucha.
  • Nawilż wacik roztworem kwasu
  • Pod żadnym pozorem proszę nie stosować na ustach lub powiekach. Można użyć wazeliny jako bariery ochronnej jeśli istnieje taka potrzeba.
  • Nakładaj kwas wacikiem na skórę. Nałożony roztwór proszę pozostawić na twarzy na 2 minuty (przy pierwszym zastosowaniu), zwiększając ten czas o 1 minutę przy każdym kolejnym zabiegu (maksymalnie do 7 minut). UWAGA: Może pojawić się lekkie pieczenie przy pierwszym zastosowaniu. To efekt jak najbardziej normalny.
  • Stosuj peeling 2 razy w tygodniu przez 6 tygodni, po czym pozwól skórze odpocząć przed kolejnym 6 tygodniowym cyklem zabiegów.
  • Na koniec proszę nałożyć żel neutralizujący tak by pokrył cały obszar w miejscu gdzie zastosowano kwas. Pozostawić na 2 minuty, po czym spłukać ciepłą wodą.
CO OTRZYMAM W ZESTAWIE:
2 x butelka (2 x 30ml) 15% + 20% stężenie Kwas Migdałowo / Jabłkowy Peeling
1 butelka (65ml) żel neutralizujący z Panthenolem i Alantoina

2 x waciki do aplikacji
Ulotkę z instrukcjami
ConditionNowy
product review overlay image

Customer reviews

No reviews left yet
Podziel się Opinią

No reviews have been left for this product, be the first to leave a review