What are you looking for?

Menu icon A hamburger menu icon Search icon A search icon Login icon A login icon Cart icon A cart icon Close icon A close icon Filter icon A filter icon Sort icon A sort icon Star icon A review star icon Arrow icon An arrow icon

100ml Krem z Komórkami Macierzystymi, Matrixyl 3000 i Kwasem Hialuronowym Regeneracja, Ujędrnienie

Krem Intensywnie Nawilżający, Przeciwzmarszczkowy! Zmniejsza zmarszczki mimiczne, regeneruję skórę, ściąga rozszerzone pory i łagodzi zaczerwienienia, jednocześnie zwiększając naturalne nawilżenie cery i jej funkcje ochronne, poprawia także elastyczność skóry, napięcie, wyrównuje koloryt i odbudowuje jej ogólną strukturę.

rzeznaczony: Do każdego rodzaju cery
Główne składniki aktywne: (Phyocelltech) Komórki Macierzyste Jabłek,i Kwas Hialuronowy.

Korzyści: działa przeciwzmarszczkowo, przyspiesza procesy odnowy komórek, zwiększa elstyczność skóry i nawilżenie, wypełnia, nadaje objętości i ujędrnia, dodatkowo redukując zmarszczki.

Cechy charakterystyczne: krem lekki, o jasnym zółtym kolorze i delikatnym zapachu, w atrakcyjnej chromowo-aktrylowej próżniowej buteleczce.  
 
Ekstrakt z PhytoCellTec Malus Domestica wygrał w 2008 roku europejską nagrodę za innowacyjność dla najlepszego składnika aktywnego. Wygrał ze względu na rewolucyjną technologicznie zdolność komórek macierzystych jabłek do naśladowania procesów regeneracyjnych jakie zachodzą w komórkach macierzystych naszego naskórka, prowadzących od dbudowy skóry i przywrócenia jej młodszego wyglądu.
 
Wraz z upływem lat komórki macierzyste przechodzą w stan uśpienia, a ich potencjał regeneracyjny pozostaje niewykorzystany, chyba, że uda się stworzyć właściwe biochemicznie środowisko. Forever Young serum z komórek macierzystych jabłek z 10% ekstraktem PhytoCellTec Malus Domestica ma za zadanie wytworzyć odpowiednie środowisko i ‘wybudzić ze snu’ kolonie komórek macieżystych naskórka. Przebudzenie uśpionych komórek pozwala skórze szybciej się regenerować co sprawia, że wygląda młodziej, jest jaśniejsza, wygładzona i ma ujednolicony koloryt.
 
Lista korzyści komórek macierzystych w kosmetykach:
  • Przyspieszają procesy regeneracyjne komórek
  • Chronią trwałość komórek macierzystych skóry
  • Zwalczają procesy chronologicznego starzenia się komórek
  • Działają przeciwzmarszczkowo
  • Opoźniają procesy starzenia się podstawowych komórek.
 
Test przeprowadzony na grupie loso wybranych 20 kobiet, które stosowały (2 razy dziennie) krem wzbogacony zaledwie 2% roztworem PhytoCell-Tec Malus Domestica, wykazał redukcję kurzych łapek o 8% po dwóch tygodniach stosowania i o 15% po czterech tygodniach. Krem Forever Young zawiera 10% stęzenie!

Matrixyl Synthe 6: Matrixyl® synthe’6™ wypełnia zmarszczki od środka zarówno na czole jak i w okolicach oczu (kurze łapki) wyraźnie wygładzając i ujędrniając skórę. Dzięki efektowi matrykiny (matrykiny to biologicznie aktywne peptydy produkowane przez skórę), Matrixyl® synthe’6™ pobudza do działania 6 głównych składników matrycy sk óry, jak i  okolic połączenia skórno - naskórkowego (dermal-epidermal) i zapewnia optymalne rusztowanie dla jej tkanek. Badania wskazują, że po 2 miesiącach stosowania produktów zawierających Matrixyl® synthe’6™  zmarszczki na czole i kurze łapki są wyraźnie gładsze od wewnątrz skóry.
Zauważalna poprawa widoczna jest w 4 obszarach:
- objętość zmarszczek mniejsza o 21%
- głębokość zmarszczek mniejsza o 19%
- wyraźna poprawa gładkości cery
- wyraźnie zwiększony poziom nawilżenia skory

 
Kwas Hialuronowy: Występuje naturalnie w ciele człowieka i jest głównym czynnikiem regulującym wzrost komórek i ich odnowę. Wnikliwiej analizując kwas hialuronowy znajduje się na rozległych obszarach w komórkach łącznych, nerwowych i nabłonkowych. Dlatego też jest on coraz bardziej popularnym składnikiem kosmetyków do pielęgnacji skóry, a zwłaszcza tych przeciwzmarszczkowych, dzięki czemu okrzyknięty został przez media ‘kluczem do fontanny młodości.’ Kwas Hialuronowy jest obecny w głębszych warstwach skóry (skóra właściwa). Pomaga w zachowaniu gładkości i wypełnia skórę nadając jej sprężystości poprzez swoją właściwość zatrzymywania wody w objętości 1000-krotnie większej od swojej wagi. Ta właściwość pozwala na kumulowanie i gromadzenie wody w skórze, dobrze ją nawilżając, zwiększając jej objętość i gęstość. Kwas hialuronowy wspomaga również procesy przenoszenia cennych składników odżywczych w głąb żywych komórek skóry. Dodaje również objętości co przyczynia się do zdrowszego ogólnego wyglądu cery. Odgrywa też decydującą rolę w procesie gojenia ran i innych problemów skórnych.
 
Tak wiele mówi się na temat efektywności działania komórek macierzystych, że wielu celebrytów, nawet Michelle  Obama, Jennifer Aniston, Heidi Klum czy Kate Moss i inni, stosują w swojej dzienniej pielęgnacji kosmetyki oparte na technologii komórek macierzystych jabłek. Kosmetyki z kórkami macierzystymi, które stosują znani celebryci, to jedne z najdroższych produktow na rynku. Wystarczy wpisać w Google komórki macierzyste jabłek kosmetyki i przejrzeć listę oferowanych produków, żeby się o tym przekonać. Pordukt Forever Young jest zdecydowanie tańszy, ale także skuteczny.
 
Stosowanie: Prosimy nanieść niewielką ilość produktu na twarz, dokładnie rozsmarować, wmasowując opuszkami palców w skórę. Do codziennego stosowania.
 
Składniki: Komórki Macierzyste Jabłek (10% PhytoCellTec Malus Domestica), Matrixyl Synthe 6 (3%), Kwas Hialuronowy, Woda, Woda Różana, Hydrozol Jabłka, Gliceryna. Olej z Pestek Moreli,  Olej Szafranowy, Olej z Rokitnika, Isodecyl Neopentanoate, C12-15 Alkyl Benzoate, Sodium Benzoate (i) Gluconolactone (naturalny składnik konserwujący).
- See more at: http://youraccount.ekmpowershop20.com/ekmps/shops/mar_maj/cell-x-apple-stem-cell--krem-z-komorkami-macierzystymi-jabek-i-matrixyl-synthe-6-x2850mlx29-252-p.asp#sthash.XV8RVPdZ.dpuf
Aż 100ml Swiss Apple Stem Cell Krem z Komórkami Macierzystymi Jabłek, Matrixyl 3000 i Kwasem Hiauluronowym Ujędrnienie, Regeneracja, Zmarszczki

Przeznaczony: Do każdego rodzaju cery

Główne składniki aktywne: (Phyocelltech) Komórki Macierzyste Jabłek, Matrixyl 3000 i Kwas Hialuronowy.

Korzyści: działa przeciwzmarszczkowo, przyspiesza procesy odnowy komórek, zwiększa elstyczność skóry i nawilżenie, wypełnia, nadaje objętości i ujędrnia, dodatkowo redukując zmarszczki.
 
Ekstrakt z PhytoCellTec Malus Domestica
wygrał europejską nagrodę za innowacyjność dla najlepszego składnika aktywnego. Wygrał ze względu na rewolucyjną technologicznie zdolność komórek macierzystych jabłek do naśladowania procesów regeneracyjnych jakie zachodzą w komórkach macierzystych naszego naskórka, prowadzących od dbudowy skóry i przywrócenia jej młodszego wyglądu.
 
Wraz z upływem lat komórki macierzyste przechodzą w stan uśpienia, a ich potencjał regeneracyjny pozostaje niewykorzystany, chyba, że uda się stworzyć właściwe biochemicznie środowisko. SkinRescue krem z komórek macierzystych jabłek z 10% ekstraktem PhytoCellTec Malus Domestica ma za zadanie wytworzyć odpowiednie środowisko i ‘wybudzić ze snu’ kolonie komórek macierzystych naskórka. Przebudzenie uśpionych komórek pozwala skórze szybciej się regenerować co sprawia, że wygląda młodziej, jest jaśniejsza, wygładzona i ma ujednolicony koloryt.
 
Lista korzyści stosowania komórek macierzystych w kosmetykach:

    Przyspieszają procesy regeneracyjne komórek
    Chronią trwałość komórek macierzystych skóry
    Zwalczają procesy chronologicznego starzenia się komórek
    Działają przeciwzmarszczkowo
    Opoźniają procesy starzenia się podstawowych komórek.
 
Test przeprowadzony na grupie loso wybranych 20 kobiet, które stosowały (2 razy dziennie) krem wzbogacony zaledwie 2% roztworem PhytoCell-Tec Malus Domestica, wykazał redukcję kurzych łapek o 8% po dwóch tygodniach stosowania i o 15% po czterech tygodniach.

Matrixyl® 3000 wypełnia zmarszczki od środka zarówno na czole jak i w okolicach oczu (kurze łapki) wyraźnie wygładzając i ujędrniając skórę. Dzięki efektowi matrykiny (matrykiny to biologicznie aktywne peptydy produkowane przez skórę), Matrixyl® 3000 pobudza do działania 6 głównych składników matrycy sk óry, jak i  okolic połączenia skórno - naskórkowego (dermal-epidermal) i zapewnia optymalne rusztowanie dla jej tkanek. Badania wskazują, że po 2 miesiącach stosowania produktów zawierających Matrixyl® 3000  zmarszczki na czole i kurze łapki są wyraźnie gładsze od wewnątrz skóry.
Zauważalna poprawa widoczna jest w 4 obszarach:
- objętość zmarszczek mniejsza o 21%
- głębokość zmarszczek mniejsza o 19%
- wyraźna poprawa gładkości cery
- wyraźnie zwiększony poziom nawilżenia skory
 
Kwas Hialuronowy:
Występuje naturalnie w ciele człowieka i jest głównym czynnikiem regulującym wzrost komórek i ich odnowę. Wnikliwiej analizując kwas hialuronowy znajduje się na rozległych obszarach w komórkach łącznych, nerwowych i nabłonkowych. Dlatego też jest on coraz bardziej popularnym składnikiem kosmetyków do pielęgnacji skóry, a zwłaszcza tych przeciwzmarszczkowych, dzięki czemu okrzyknięty został przez media ‘kluczem do fontanny młodości.’ Kwas Hialuronowy jest obecny w głębszych warstwach skóry (skóra właściwa). Pomaga w zachowaniu gładkości i wypełnia skórę nadając jej sprężystości poprzez swoją właściwość zatrzymywania wody w objętości 1000-krotnie większej od swojej wagi. Ta właściwość pozwala na kumulowanie i gromadzenie wody w skórze, dobrze ją nawilżając, zwiększając jej objętość i gęstość. Kwas hialuronowy wspomaga również procesy przenoszenia cennych składników odżywczych w głąb żywych komórek skóry. Dodaje również objętości co przyczynia się do zdrowszego ogólnego wyglądu cery. Odgrywa też decydującą rolę w procesie gojenia ran i innych problemów skórnych.
 
Tak wiele mówi się na temat efektywności działania komórek macierzystych, że wielu celebrytów, nawet Michelle  Obama, Jennifer Aniston, Heidi Klum czy Kate Moss i inni, stosują w swojej dzienniej pielęgnacji kosmetyki oparte na technologii komórek macierzystych jabłek. Kosmetyki z kórkami macierzystymi, które stosują znani celebryci, to jedne z najdroższych produktow na rynku. Pordukt SkinRescue jest zdecydowanie tańszy, ale także skuteczny.
 
Stosowanie: Prosimy nanieść niewielką ilość produktu na twarz, dokładnie rozsmarować, wmasowując opuszkami palców w skórę. Do codziennego stosowania rano i wieczorem.
 
Składniki: Szczegółowy skład na załączonym do opisu zdjeciu numer dwa.

 
ConditionNowy
product review overlay image

Customer reviews

No reviews left yet
Podziel się Opinią

No reviews have been left for this product, be the first to leave a review