What are you looking for?

Menu icon A hamburger menu icon Search icon A search icon Login icon A login icon Cart icon A cart icon Close icon A close icon Filter icon A filter icon Sort icon A sort icon Star icon A review star icon Arrow icon An arrow icon

100ml Bee Venom Krem Jad Pszczeli jak Synake (jad żmiji) Ujędrnienie, Wygłądzenie, Zmarszczki Napina

100ml KREM Bee Venom z Jadem Pszczelim, firmy SkinRescue. Redukuje Zmarszczki, Napina, Wygładza i Nawilża
 
W zakręcanym słoiczku krem Bee Venom prezentuje się jak na załaczonym zdjęciu.
Wygładzaj Zmarszczki i Nawilżaj Skórę Skutecznie!

Wyjątkowe połączenie składników redukujących zmarszczki, ujędrniających i nawilżających.

DZIAŁANIE:          
Jad pszczeli wytwarzają pszczoły robotnice i matki. Służy im do obrony, walki z wrogami. Jad pszczeli składem zbliżony jest do jadu żmii jak w kosmetyku Syn-ake, co jest powodem, że uodpornienie pszczelarzy na jad pszczeli w pewnym stopniu uodparnia na działanie jadu żmii.

W skład jadu pszczelego, dotychczas całkowicie jeszcze nie zbadanego, wchodzą między innymi szczególnie aktywne peptydy: melityna, adolapina, neurotoksyna, apamina, MCD oraz aktywne enzymy: fosfolipaza A2, hialuronidaza, kwaśna fosfotaza. Aktywność peptydu MCD jest 1000 razy większa od aktywności hydrokortyzonu.

Jad pszczeli znany jest ze swoich właściwości leczniczych. Odziałuje na cały organizm powodując nie tylko negatywne skutki, ale również szereg pozytywnych, leczniczych efektów.

Jadem pszczelim leczy się egzemę, parodontozę, pyłkowicę, alergie, reumatoidalne zapalenie mięśnia sercowego, zapalenie pęcherza moczowego i inne choroby.
Stosowany jest w wielu drogich kremach i produktach ze względu na zdolność przywracania skórze sprężystości, dobrze ją nawilżając, co pozwala na redukcję  zmarszczek.

Krem ten może być stosowany bezpośrednio na twarz lub dodawane do innych kremów lub produktów stosowanych przez kupującego. Krem jest dostępne w pojemnikach o pojemności 60ml.

WŁAŚCIWOŚCI:
-   Wyjątkowo bogaty, odżywczy krem do twarzy
-   Wygładza, ujędrnia, podnosi i nawilża obszary twarzy najbardziej tego wymagające
-   Łagodzi zaczerwienienia i podrażniania, nawilża
- Krem z jadem pszczelim dodatkowo odżywia skórę, stanowiąc doskonałe przygotowanie przed zastosowaniem makijażu

STOSOWANIE:
- Nałóż na czystą, suchą twarz.
- Odrobinę kremu delikatnie wmasuj w cerę i/lub szyję.
- Potem wyciśnij jeszcze trochę kremu i posmaruj nim miejsca najbardziej problematyczne, takie jak okolice oczu
- kurze łapki i zmarszczki mimiczne.
- Pozostaw do wyschnięcia (jedna do dwóch minut), a potem nałóż makijaż jeśli istnieje taka potrzeba.

Jak często stosować krem  zależy od potrzeb samego użytkownika. Serum charakteryzuje się działaniem skumulowanym, to znaczy, że regularne stosowanie zwiększa jego ogólne korzyści.
    
Produkty przez nas oferowane polecane są jako kosmetyki do bezpiecznego stosowania w domu. Jeśli potrzebujesz więcej informacji lub chciałabyś zadać kilka pytań proszę o kontakt mailowy. Jeśli nie jesteś pewna/y który peeling/produkt zastosować wyślij mi maila podając jaki masz rodzaj cery, lub z jakimi problemami skórnymi walczysz, może masz trądzik lub zmarszczki mimiczne, kurze łapki, worki pod oczami, a ja postaram się znaleźć najlepszy produkt dla ciebie. Proszę jednak mieć na uwadze, że w związku z ilością maili jakie niekiedy otrzymujemy z prośbami o porady, mogę potrzebować kilku dni na wysłanie odpowiedzi.
ConditionNowy
product review overlay image

Customer reviews

No reviews left yet
Podziel się Opinią

No reviews have been left for this product, be the first to leave a review